rádi vítáme rodiče našich malých klientů v rámci family programu, ale i další klienty, kteří mají zájem o pravidelnou a efektivní péči o svůj chrup. Nebolí vás žádný zub, takže chápeme, že vás nic nenutí navštívit zubního lékaře. Aby jednou nebylo pozdě! Zubní kaz totiž nemusí být po dlouhou dobu vůbec vidět a cítit. Zda trpíte civilizační chorobou – parodontitidou - může zjistit pouze lékař a to na rentgenovém snímku při komplexní preventivní prohlídce. Ta odhalí počáteční stadia nemocí zubů a jiných tkání a může vám tak ušetřit spoustu času a starostí v budoucnu a někdy i fatální ztrátu zubů.)

KONZERVATIVNÍ A ESTETICKÁ STOMATOLOGIE

hraje v dnešní době klíčovou roli a je tedy pro nás určující. Náš tým je proškolený na všechny estetické úkony od bělení zubů, vybělení mrtvých zabarvených zubů až po čištění zubů pískovací technikou Air flow. Estetické výplně včetně tvarování zubů Vanniniho technikou je pro nás běžná praxe, vše provádíme v anestezii, včetně mísního znecitlivění sliznice, abyste necítili vpich. Druh anestezie si můžete vybrat, intraligámentární anestezií vám znecitlivíme pouze jeden ošetřovaný zoubek bez okolních tkání.

 

ENDODONCIE NEBOLI TÉŽ LÉČENÍ ZUBŮ

se u nás provádí nejnovější technikou strojového opracování a plnění kořenových kanálků metodou BEEfil.

 

PROTETIKA

zubní korunky a jiné náhrady esteticky vyhovující. Při větších ztrátách zubů umíme nabídnout moderní postupy protetického ošetření vždy s vysvětlením a nabídkou možných postupů. Klient si sám zvolí pro něj nejvhodnější řešení. Spolupracujeme s implantologem, takže korunky na implantáty zhotovujeme taktéž u nás.

 

PARADONTOLOGIE

nejen bílé zoubky jsou pro nás důležité, ale i parodont, který nám je v ústech drží. Bez zdravých dásní není zdravý zub. U nás se lékař v kooperaci s profesionální hygienistkou stará o vaše dásně. V rámci zubních prevencí a dle rentgenového vyšetření se také určuje četnost návštěv u hygienistky.

 

LASER

nabízíme velmi šetrné ošetření laserem a to jak chirurgické, tak i jiné léčebné úkony jako ošetření aftů, bolavých koutků, oparů atd.

Objednejte se

Institut sportovního lékařství