Vaše dítě nemusí mít žádný zubní kaz – v naší ordinaci aplikujeme švýcarské školy preventivní péče, kdy rodič spolupracuje s lékařem. Péče je ryze individuální. V naší ordinaci děti získávají důvěru v lékaře.

 

PÉČE O DĚTSKÉ ZUBY

pravidelně dvakrát ročně hlídáme dětský chrup pomocí preventivních prohlídek, které se konají formou hry a dárků, za přítomnosti rodiče/ů/. Vaše dítě nemusí mít žádný zubní kaz – v naší ordinaci preventivní péče praktikujeme individuální přístup ve spolupráci s rodiči. Naše preventistka Táňa vás naučí jak dítěti opatrovat zoubky a naučí vás zdravé výživě. Děti v naší ordinaci získávají pocit bezpečí a důvěry k lékaři. I rodiče jsou ošetřováni v přítomnosti dětí, takže maminkám odpadá potřeba hlídání.

PREVENCE

chceme také efektivně zhodnotit váš i náš čas, a proto se snažíme dodržovat vaše objednací doby a vítáme příchod celé rodiny na preventivní prohlídku. V naší čekárně jsou hračky pro naše děti, které si k nám rády chodí hrát. Celé pracoviště je laděno do příjemných teplých barev, což přisívá k odstranění syndromu bílých plášťů, které u nás samozřejmě nenosíme.

NEJČASTĚJŠÍ PROBLÉMY S DĚTSKÝM CHRUPEM

jsou následek špatné hygieny a výživy, proto naše preventiska učí děti za přítomnosti rodičů čistit efektivně zoubky a také hlídá s rodiči výživový program.

I MIMINKA MAJÍ ZUBY, ANEB RADY PRO RODIČE – BABY PROGRAM

staráme se o děti od kojeneckého věku. Maminky registrují svá miminka již v prvních měsících po narození. Důležité je také instruovat maminky jak pečovat o první zoubek dítěte v době kojení.

 

Naše péče o malé děti se vyplatí zvlášť v době, kdy se naše děti mění v dorost a není k dispozici systematická školní zubní péče.

Objednejte se

Institut sportovního lékařství